Uwodzenie kobiet jest łatwiejsze niż myślisz!

uwodzenie kobiet podczas kursu uwodzenia

„UWODZENIE KOBIET JEST ŁATWIEJSZE, NIŻ MYŚLAŁEM’ – TOMEK

W życiu czy uwodzeniu kobiet, dosłownie chodzi o to, co myślimy. Mnie przez lata wydawało się, że sukces w życiu lub sukces w uwodzeniu kobiet zależy od mojego ciała, ciuchów, posiadanych pieniędzy, samochodu, znajomości, zachowania, tekstów i dobrego 'gadanego’.

Byłem przekonany, że z moim myśleniem wszystko jest w porządku. Co w tym złego, że chce, aby kobieta, która mi się podoba, była moja? A może w tym, że chce mieć dużo pieniędzy, być finansowo wolnym, mieć umięśnione ciało i szybki samochód?

Największe odkrycie mojego życia

Największe odkrycie, którego dokonałem w życiu, nie polegało na tym, że znalazłem sposób na zarobienie dużych pieniędzy lub odkryłem co powiedzieć i gdzie nacisnąć, by wylądować z dziewczyną w łóżku.

Odkrycie to okazało się totalnym przeciwieństwem tego, co wcześniej sobie wyobrażałem. Odkryłem, że problem braku 'sukcesu’ nie leży w złym wyglądzie czy braku umiejętności komunikacyjnych/interpersonalnych. Problem leżał w myśleniu.

Okazało się, że jedyne co muszę zmienić, to właśnie myślenie, a wówczas zmieni się cała reszta, łącznie z zachowaniem i kontaktami z kobietami.

Tomek podczas ostatniego kursu uwodzenia, które prowadziłem, powiedział: uwodzenie kobiet jest łatwiejsze, niż myślałem. I faktycznie na tym polega cały sekret. Mamy w głowie jakieś myśli na temat tego, jak powinno wyglądać uwodzenie, jak powinna wyglądać idealna rozmowa, jak powinno wyglądać podejście i jak powinna wyglądać randka. A te myśli są NIEPRAWDZIWE. Te myśli to fikcja.

Do kogo należą Twoje myśli?

Ten głos w głowie nie jest Twoim głosem (choć logika podpowiada inaczej). To głos społeczeństwa i wszystkiego, co kiedykolwiek słyszałeś od innych. Społeczeństwo pozostawiło w Twojej głowie ślad pod postacią myśli, które Ty mylnie uznajesz za swoje i postępujesz tak, jak Ci podpowiadają. To nie są Twoje myśli.

’Myślimy’, że sukces z kobietami lub sukces w życiu jest trudny do osiągnięcia. W rzeczywistości (tej pierwotnej, naturalnej) jest dokładnie odwrotnie. Trik polega na tym, że aby to zrozumieć, trzeba zmienić myślenie.

Na tym polega idea tego, co robię. Celem artykułów, filmów, maili czy kursów uwodzenia, jest właśnie zmiana myślenia. Piszę artykuły w taki sposób, aby naruszyć myśli, które masz w głowie. Aby je podważyć, zakwestionować i zachęcić do zmiany punktu widzenia. Abyś zrozumiał, że przyczyną udręk i niepowodzeń są tylko i wyłącznie Twoje myśli.

Jak wygląda kurs uwodzenia?

Tak samo wyglądają szkolenia. Oprócz zmiany myślenia za pośrednictwem wielu godzin rozmów, dochodzi jeszcze zmiana myślenia na „żywo”, tj. podczas rozmów z dziewczynami, kobietami. Nagle rzeczywistość okazuje się różnić od tego, co o niej myśleliśmy. Wydawało się, że potrzeba kosmicznych umiejętności, technik i wyglądu, by poznać dziewczynę i dobrze się przy tym bawić. Okazuje się, że uwodzenie kobiet jest trudne nie dlatego, że tych rzeczy potrzeba. Jest trudne, bo myślimy, że ich potrzeba. Gdy wyłączasz myślenie, wszystko zaczyna płynąć i układać się samo.

Gdybyś tyle nie myślał, Twoje życie z kobietami byłoby znacznie bogatsze, a uwodzenie kobiet odbywałoby się automatycznie. Te wszystkie nieudane randki, związki i podejścia są skutkiem niewłaściwego myślenia. Gdybyś choć na chwile przestał słuchać myśli, włączyłby się naturalny autopilot, którego celem jest Twoje szczęście i łatwość w kontaktach z kobietami i ludźmi. My 'myślimy’, że musimy coś zrobić lub czegoś się nauczyć, by tak było, a to nieprawda. Jedyne co musimy zrobić, to przestać słuchać tego głosu w głowie i pozwolić, by te myśli naturalne odeszły.

Spróbuj, bo i tak nie masz nic do stracenia, a możesz wygrać więcej, niż jakakolwiek myśl Ci podpowiada.

Odpowiedz