(WIDEO) Jak tworzyć skuteczne teksty na podryw?

Zanim zobaczysz wykład wideo o tekstach na podryw, zapraszam Cię do zadania sobie kilku kluczowych pytań, dzięki czemu zrozumiesz raz na zawszę temat tekstów na podryw.

Pewnie nie raz zastanawiałeś się nad tym, cz istnieją uniwersalne teksty na podryw, które zawsze i wszędzie działają? Czy istnieje taki tekst, którym uda się poderwać kobietę w każdej sytuacji?

Jeżeli faktycznie teksty na podryw działają, to które z nich są najlepsze? Gdzie je znaleźć? Czy można je kupić? Kim jest osoba, która tworzy dobre teksty na podryw? I co różni go od Ciebie?

Powiedzmy, że otrzymałeś od kogoś tekst na podryw. Zastanawiałeś się kiedyś jak on zadziała (nawet jeżeli ta osoba twierdzi, że ten tekst ma wysoką skuteczność)?. Czy przypadkiem ta skuteczność nie dotyczy tylko osoby, która go wymyśliła? Czy każdy facet, który skorzysta z tego tekstu, będzie miał taką samą skuteczność jak jego twórca?

Kto w takim razie podrywa dziewczynę? Ty czy osoba, która wymyśliła dany tekst? Czy w oczach dziewczyny będziesz wyglądał na autentycznego faceta jeżeli poczuje, że tekst nie jest Twój?

Od czego zatem zacząć na samym początku, gdy widzisz kobietę, którą chcesz poderwać? Proponuję Ci, abyś zwrócił uwagę na wszystko, co dzieje się wokół Was i na to jak kobieta jest ubrana. Jej otoczenie może dać Ci wskazówkę, do której nawiążesz i tym samym wymyślisz najbardziej pasujący tekst na podryw do tej konkretnej sytuacji.

Przykładowo spodobała Ci się kobieta, która:

  • siedzi na ławce i jest ubrana cala na żółto: wówczas mógłbyś powiedzieć jej, że skojarzyła Ci się z latem i słoneczkiem i pewnie ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii,
  • może ma tatuaż w postaci jaskółek: możesz powiedzieć, że z tego co kojarzysz, jaskółki są symbolem wolności i zawsze Ci się ten tatuaż podobał,
  • je ogromną zapiekankę: wówczas możesz ją zapytać czy zawsze je tak niezdrowe rzeczy,

Inny przykład gotowego tekstu to tzw. podejście na turystę. Podchodzisz do kobiety i pytasz ją:

  • o najlepszą kawiarnię,
  • wegetariańską restaurację,
  • imprezę, by wieczorem się pobawić,
  • sklepy z dobrymi ciuchami.

A co z komplementami dla kobiety? Czy warto od nich zaczynać? Jakie komplementy dla dziewczyny są najlepsze? Osobiście odradzam zaczynać od takiego tekstu. Znacznie lepiej, gdy użyjesz komplementu w trakcie rozmowy.

Po chwili będziesz mógł zmienić temat i pokazać jej swoje intencje.

Po obejrzeniu tego filmu prawdopodobnie dojdziesz do wniosku, że tekst na podryw ma najmniejsze znaczenie, dużo większe ma późniejsza faza rozmowy i to jak się czujesz. Tekstu używasz tylko, by rozpocząć rozmowę. Później i tak temat zmienia się wielokrotnie.

Większość facetów nie nawiązuje znajomości z kobietami, bo nie wiedzą z jakim tekstem zagadać i od czego zacząć. W momencie, w którym ten tekst będzie miał dla Ciebie mniejsze znaczenie, zaczniesz znacznie częściej zagadywać do kobiet, a tym samym wzrośnie Ci skuteczność.

Nie skupiaj się na tym, by tekst na podryw był jak najbardziej kreatywny. Niech Twoim celem będzie jakiekolwiek odezwanie się do kobiety, która Ci się spodobała. W innym wypadku staniesz się niewolnikiem i będziesz zagadywał tylko wtedy, gdy pojawi Ci się dobry tekst na podryw.

Napisałem również artykuł, w którym znajdują się trzy poziomy tekstów na podryw. Możesz sprawdzić, na którym z nich się znajdujesz.

A Ty jakie masz doświadczenie z tekstami na podryw? Napisz koniecznie w komentarzu poniżej

Odpowiedz