Jak zaakceptować swój wygląd? [wykład video]

jak zaakceptować siebie i wygląd
Czy zdarzyło Ci się kiedyś stanąć przed lustrem i powiedzieć:

  • jestem beznadziejny,
  • mam ogromne zakola, wyglądam obrzydliwie,
  • ten ogromny brzuch, dramat!,
  • mam małego!,

 • nie mam zarostu,
 • mam za dużo włosów na klacie,
 • mam odstające uszy.

Przykłady braku akceptacji można tworzyć w nieskończoność. Wiem coś o tym, bo sam kiedyś siebie nie lubiłem i nie akceptowałem. Łatwiej jest mi wymienić elementy, które w sobie lubiłem, niż te na których widok się krzywiłem. To odbijało się na całym moim życiu, a szczególnie na kobietach. O uwodzeniu nie było wówczas mowy, bo jak uwieść kobietę, jeżeli nie tak naprawdę nie potrafię nawet uwieść siebie (zaakceptować siebie).

Jeżeli chcesz skutecznie uwodzić kobiety, musisz najpierw zacząć od siebie. Nie oczekuj, że inni będą Cię lubili, kochali i akceptowali, jeżeli Ty najpierw nie polubisz, zaakceptujesz i pokochasz siebie. Tak to nie działa, nie ma drogi na skróty.

Akceptacja nie dotyczy tylko sfery uwodzeni kobiet, ale wszystkich związków, które tworzysz oraz jakości Twojego życia. Myślisz, że jeżeli już masz dziewczynę, albo żonę, to ten temat Ciebie nie dotyczy? Zdziwiłbyś się, jak szybko brak akceptacji może prowadzić do zazdrości. Jeżeli chcesz się dowiedzieć czym tak naprawdę jest zazdrość i o czym nie wie większość osób, przeczytaj artykuł, jaki o niej niedawno napisałem: Zazdrość od A do Z.

Jak zaakceptować swój wygląd?

Na początek musisz zdać sobie sprawę z tego, dlaczego siebie nie akceptujesz. Czas znaleźć przyczynę braku akceptacji. Czy przypadkiem nie chcesz wyglądać inaczej, niż wyglądasz? Być może masz przekonanie, że tylko przystojny, bogaty i wysportowany facet może być szczęśliwy?

Z powyższego filmu dowiesz się z niego wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby w końcu zaakceptować swój wygląd i polubić siebie. Usłyszysz o najważniejszym związku, którzy tworzysz w życiu. Dowiesz się jakie podejście do akceptacji ma mój przyjaciel.

Usłyszysz także o dwóch rudych chłopakach, którzy wyglądają tak samo, ale mają dwa skrajne podejścia do własnego wyglądu. Dowiesz się dlaczego jeden z nich działa na kobiety jak magnes.

Przede wszystkim jednak dowiesz się czym jest akceptacja, jak polubić siebie i jak zaakceptować swój wygląd. Gorąco polecam.

Jeżeli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzu poniżej.

1 komentarz - Dodaj komentarz

Odpowiedz