[WIDEO] Dlaczego ona się nie chce pocałować?


Dlaczego dziewczyna, z którą się spotkałeś nie chce dać się pocałować?

Wcale nie to, co myśli większość osób w takiej sytuacji, czyli że nie jest zainteresowana lub jej się nie podobasz. Zazwyczaj nie jest po prostu na to jeszcze gotowa. To kwestia jej przekonań (znacie się za krótko) oraz Waszego otoczenia i miejsca, w którym się znajdujecie (brak komfortu). Ewentualnie, że jeszcze na to nie zasłużyłeś, ale to już bardzo toksyczne przekonanie, bo zakłada, że ona ma wyższą wartość niż Ty (a niestety wierzy w to zdecydowana większość ludzi – zarówno kobiet jak i facetów).

Ponadto panuje przekonanie, że nie uwiedziesz kobiety i nie trafisz z nią do łóżka, jeżeli wcześniej jej nie pocałujesz. Oczywiście, że pocałunek bardzo to ułatwia, ale nie jest konieczny. Problem pojawia się wówczas, gdy na siłę ktoś stara się 'zaliczyć bazę’, zamiast pozwolić, by wszystko płynęło samo w swoim tempie. Robi coś wbrew sobie. Chce tego, ale tego nie czuje.

Z drugiej strony to nie oznacza, że masz nagle przestać się całować. Ja uwielbiam to robić, bo pocałunki są niesamowite przyjemne. Dąż jednak do tego, aby były wspólne (obydwoje macie na niego ochotę), a nie jednostronne. Gdy będziesz chciał ją pocałować, zapytaj najpierw sam siebie czy na prawdę masz na to ochotę, która jest efektem aktualnej chwili, czy chcesz tylko to 'odbębnić’.

Chcesz 'ultra skuteczną metodę’? Zacznij kierować się tym co czujesz.

Wiesz dlaczego ta metoda działa? Bo to co czujesz, wpływa na świat na zewnątrz Ciebie. U ludzi istnieją m.in. neurony lustrzane, dzięki którym możesz poczuć emocje, które czuje druga osoba. Mówiąc prostym językiem – jeżeli Ty będziesz podniecony (w tym przypadku nabierzesz ochoty na pocałunek), ten stan zacznie się udzielać u dziewczyny, z którą będziesz.

Proponuję Ci inny sposób patrzenia na 'problemy’ z kobietami. One tak samo jak i Ty mają określone przekonania, na podstawie których budują własne życie i egzystują w tym świecie. Zaakceptuj to, że mogą w inny sposób postrzegać to co Ty, i mają do tego absolutne prawo! Trudno żebyś karał dziewczynę za to, że nie chce się z Tobą pocałować albo pójść do łóżka.

Rozgranicz też dwie rzeczy. Jeżeli nie chce do Ciebie przyjść, nie chce się całować, nie chce szybko iść do łóżka, to nie oznacza, że jej się nie podobasz i nie chce Cię bliżej poznać. To w co wierzy ona jest inne niż to, w co wierzysz Ty. Ona wierzy w to, że najlepsza droga i recepta na udany związek to np. 5 randek, z czego przytulanie na drugiej, całowanie na trzeciej, pieszczoty na czwartej i łóżko na piątej.
Ty natomiast możesz wierzyć w to, że najlepiej przytulać się w piątej minucie znajomości, całować w ósmej, świntuszyć w dziesiątej, a uprawiać seks w piętnastej.
I wiesz co? Obydwoje macie racje!

Jeżeli natomiast chcesz, by ta znajomość nabrała szybszego tempa (liczonego w godzinach lub dniach, a nie tygodniach), wytłumacz jej dlaczego uważasz, że Twoje tempo jest w porządku. Jeżeli będziesz wystarczająco przekonujący, to ona jeszcze raz zweryfikuje swoje zasady wraz z przekonaniami i może reszta potoczy się na Twoich zasadach. Podpowiem Ci, że jeżeli ugryziesz to z właściwej strony, możesz dokonać wszystkiego czego chcesz.. Tu i teraz.

Ps. Powyższy film to fragment kursu uwodzenia, które prowadzę od wielu lat co tydzień. Takie rozmowy jak ta trwają cały weekend i są przeplatane bardzo dużą ilością praktyki, czyli podejść i rozmów (Twoich, moich oraz wspólnych) z nieznajomymi kobietami na ulicy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej szczegłów o najbliższych terminach, napisz mi maila na kontakt@orety.pl oraz sprawdź harmonogram na stronie www.orety.pl

Have fun!
O.

Z google...:

  • dlaczego ona nie chce ze mną się calować

1 komentarz - Dodaj komentarz

Odpowiedz