Uwodzenie

Czym jest uwodzenie? Czy każdy może uwodzić? Czy istnieją naturalni uwodziciele?

Czy istnieją naturalni uwodziciele?

 

uwodzenie kobietWśród większości osób panuje przekonanie, że ze zdolnościami uwodzenia facet się rodzi albo nie. Pewnie znasz takich, którzy zawsze są otoczeni kobietami, a nie są super bogaci czy przystojni. Działają na kobiety, jak lep na muchy i nikt nie wie, jak to robią. Często oni sami, gdy są pytani o sekret uwodzenia, odpowiadają: po prostu jestem sobą. Takich facetów nazywa się naturalami i uważa się, że tacy się już urodzili.

Kiedyś też tak uważałem, do czasu aż postanowiłem zbadać ten temat. Nie rozumiałem dlaczego jedni mają szczęście i rodzą się z umiejętnościami uwodzenia, a inni mają pecha i nie potrafią uwodzić kobiet. Dlaczego Ci pierwsi otrzymują takie zdolności na starcie, a Ci drudzy muszą dochodzić do tego wieloletnią i ciężką pracą?

A może wszyscy rodzimy się z umiejętnościami uwodzenia? Jeżeli tak, to gdzie one są? Dlaczego jest tylu samotnych facetów? Czy to oznacza, że ktoś bez takich umiejętności jest skazany na życie w samotności lub pierwszą lepszą kobietę, która się nim zainteresuje?

Po wielu latach zrozumiałem, na czym polega uwodzenie i wszystko mi się rozjaśniło. Zacznijmy jednak od pewnej metafory. Przypomnij sobie, jak byłeś w przedszkolu lub bawiłeś się w piaskownicy. Miałeś w ręce grabki i samochodzik, a kilka metrów dalej siedziała mała dziewczynka i bawiła się wiaderkiem. Wpadłeś na pomysł, by pobawić się razem z nią. Co zrobiłeś? Bez chwili zastanowienia wstałeś, podszedłeś do niej i zacząłeś się z nią bawić. Nie miałeś żadnych myśli ani dialogów wewnętrznych typu:

  • A jak wyjdę na głupka?
  • Może ona ma już chłopaka?
  • A co jak jej się nie spodobam?
  • To nie moja liga, nawet nie zwróci na mnie uwagi,
  • Nie mam jej nic do zaoferowania,
  • Jest dla mnie za ładna.

Podszedłeś do niej z totalną pustką w głowie! Bez strachu i chwili zająknięcia. Zobaczyłeś kobietę, która Ci się spodobała i w tym samym momencie ruszyłeś swoje cztery litery i do niej podszedłeś. W takim razie odpowiedz mi na pytanie:

Co się stało, że minęło kilkanaście/kilkadziesiąt lat od tego okresu, a gdy Ty widzisz tę samą kobietę w pracy lub na ulicy, to nie masz odwagi do niej podejść (nie mówiąc już o uwodzeniu jej)? Co więcej, uciekasz od pustki w głowie, która wtedy była dla Ciebie naturalnym stanem.

Kiedyś radziłeś sobie doskonale z kobietami! Urodziłeś się z naturalnymi zdolnościami uwodzenia. Nigdzie się ich nie nauczyłeś, dostałeś je w prezencie od matki natury.

 

Każdy facet rodzi się z umiejętnościami uwodzenia, jednak większość z nas zapomina, że je ma i nie wie jak z nich korzystać. Mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość! Tak naprawdę nie potrzebujesz żadnych gotowych tekstów na podryw czy schematów rozmow, w których jest rozpisane jak uwieść kobietę. Wszystkie potrzebne narzędzia, by uwodzić, masz już od dawna w sobie.

Dlaczego w takim razie o tym zapominamy? Przez proces wychowania i tzw. programowanie społeczne. Jako dziecko słyszymy na każdym kroku, by nie rozmawiać z nieznajomymi, by uważać na obcych, by nie wtrącać się w nie swoje sprawy itd. Statystycznie dziecko przez pierwsze kilka lat słyszy czternaście tysięcy razy słowo 'nie’. Z czasem zaczynamy się przejmować opinią innych i stresujemy się tym, jak wypadniemy w oczach kobiety (co ciekawsze, nie rodzimy się z żadnymi lękami, one wszystkie są nabyte).

Czy uwodzenia można się nauczyć?

11 Things Happy Couples Don't DoZdecydowanie tak! Kiedyś potrafiłeś uwodzić kobiety bez zająknięcia. Gdziekolwiek widziałeś dziewczynę, która Ci się spodobała, podchodziłeś do niej i zaczynałeś rozmawiać albo się wygłupiać i bawić.

To społeczeństwo i media propagują wizerunek faceta, który musi mieć drogi samochód, wysportowane ciało, ciuchy i zegarek, by skutecznie uwodzić kobiety. To jeden z największych mitów uwodzenia – przekonanie, że bez wyglądu i pieniędzy będziesz sam i nie znajdziesz sobie kobiety.

Dlatego nie uczę gotowych tekstów i niedziałających metod jak uwieść kobietę, tylko pomagam pozbyć się tego wszystkiego, co stanowi blokadę przed swobodną rozmową i zaproponowaniem wspólnej kawy. A tych blokad jest mnóstwo. Wiem coś o tym, bo sam kiedyś nie potrafiłem uwodzić kobiet. Nie miałem pojęcia jak z nimi rozmawiać, jak pozbyć się strachu i wstydu. Po wielu latach prób odkryłem, o co w tym wszystkim chodzi i teraz sam szkolę setki facetów rocznie.

Gdy obserwuję, z jaką łatwością biorą od kobiet numery, umawiają się z nimi na randki i je uwodzą, utwierdzam się w przekonaniu, że uwodzenie jest czynnością, której każdy jest w stanie się nauczyć, bez względu na wygląd, wiek czy grubość portfela. Pracowałem już z każdym typem faceta, młodymi 20 latkami i dojrzałymi 50 latkami. Niskimi, otyłymi, z zakolami, bogatymi i zarabiającymi bardzo mało. Każdy z nas ma w sobie te umiejętności, trzeba je sobie tylko przypomnieć.

Czym jest uwodzenie?

To nazwa naszej naturalnej zdolności. Każdy facet jest uwodzicielem, tylko nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Słowo uwodzenie to tylko etykietka. Większość z osób, które go używają, nie zdają sobie sprawy z jego prawdziwego znaczenia. Często kojarzy się negatywnie z tzw. tanimi gierkami manipulacyjnymi i manipulacją. W rzeczywistości każdy facet ma wrodzoną zdolność nawiązywania kontaktów z kobietami. Jedni nieświadomie z niej korzystają (tzw. naturale), a inni o niej zapominają i spędzają życie w samotności, myśląc że uwodzenie jest zarezerwowane dla tych najprzystojniejszych.

Typowy facet jest przekonany o tym, że nie zasługuje na piękna kobietę, bo sam nie wygląda jak Brat Pitt i nie zarabia dużych pieniędzy. Godzi się na bycie samemu i czeka, aż jakaś przeciętna kobieta się nim zainteresuje. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest mnóstwo kobiet, które byłyby przeszczęśliwe, gdyby mogły być razem z nim. Na dobrą sprawę nie musi nawet uczyć się uwodzenia. Wystarczy, że skupiłby się na tych, które wysyłają mu sygnały zainteresowania, a to dzieje się nieustannie, na każdym kroku.

Gdybyś tylko nauczył się rozpoznawać, które kobiety są wstępnie Tobą zainteresowane, mógłbyś średnio co tydzień trafiać z nową do łóżka lub poznać kilka i wybrać idealną do związku.

Narzędzia i sposoby uwodzenia

Które metody uwodzenia działają najlepiej? Jakie są najważniejsze narzędzia, by uwodzić kobiety?
[limit-article-here]
Większość facetów uważa, że tymi narzędziami są: pieniądze, wygląd, dobry samochód, wysportowane ciało, dobra posada i prestiż. Nie są one jednak idealne, nie każdy ma do nich dostęp, nie działają też na każdy typ kobiety.

Istnieją narzędzia, które są dużo efektywniejsze niż te powyższe. Są nimi: kreatywność, spontaniczność, autentyczność, rozumienie i transfer emocji, poczucie humoru.  A co najlepsze, każdy posiada je w sobie. Problem w tym, że nie jesteśmy ich świadomi i nie potrafimy z nich korzystać. Wystarczy tylko odkryć je na nowo, nauczyć się z nich korzystać i zacząć w końcu uwodzić kobiety. Uwodzenie to coś, czego można się szybko nauczyć. Nie musisz się zmieniać, iść na siłownię i kupować nowych ciuchów. To wszystko tylko odwraca uwagę od tego, co najważniejsze. Zasady uwodzenia są uniwersalne i działają dla każdego faceta, bez względu na wiek czy wygląd.

Zaryzykuj, bo warto. Uwodzenie to nic skomplikowanego!