Uwodzenie kobiet we Wrocławiu – relacja z pobytu

W następny weekend po wizycie w Poznaniu (tu zobaczysz relację) odwiedziłem Wrocław i nagrałem kolejną mini relację, tym razem w formie MTV Cribs… wprost z apartamentu, w którym mieszkałem z kursantami.

W filmie m.in. :

  • spacer po naszym lokum i podziwianie widoków w centrum miasta
  • pamiątka po dziewczynie poznanej w pociągu
  • zdradzam sekret: Co tak na prawdę jest najważniejsze w uwodzeniu kobiet?
  • kreatywne wykorzystanie metalowej rury w kuchni
  • patent na 'Zgaszone światło’, czyli jak ściągnąć dziewczynę do domu
  • różnica między procesem, a rezultatem w uwodzeniu

Poruszam w nim kilka cholernie ważnych rzeczy:

99% facetów uwodzi kobiety nie dla siebie, tylko dla samych kobiet. W większości przypadków nie czują nawet z tego przyjemności, a gdy mają podejść do kobiety – mają przeświadczenie, że idą na wojnę. To tak jakby ciągła walka między męskim, a damskim gatunkiem – kto kogo wypunktuje, kto pierwszy zaliczy wpadkę, kto okaże się lepszy itd.

Podchodząc, tak na prawdę podlizują się kobietom, a one momentalnie to wyczuwają. Niezależnie od tego czy zapraszają ją do restauracji, kina, mówią jakiś komplement czy próbują być zabawni – nieświadomie nie zdają sobie sprawy z tego, że to tylko kolejna forma podlizania się kobiecie.

Te same 99% podchodzi dla rezultatu, mając konkretne oczekiwania. Podchodzą do kobiety, by dostać numer telefonu, pocałować ją i docelowo trafić z nią do łóżka. Tzw. parcie na rezultat przesłania im rzeczywistość i w gruncie rzeczy zazwyczaj nic z takiego podrywu nie wychodzi, bo to co najważniejsze w interakcji – gdzieś im ucieka lub nawet tego nie zauważają.

Przemyśl to, o czym mówię w powyższym filmie, bo czasem drobna zmiana w nastawieniu do uwodzenia (a może przede wszystkim życia?) może diametralnie na plus zmienić Twoje efekty.

Have fun!
Orety

Ps. Masz pomysł na nazwę całej serii podobnych odcinków? Uwo Cribs? Czy może coś jeszcze innego?

3 komentarze - Dodaj komentarz

Odpowiedz