Projekt Uwodziciel

Projekt Uwodziciel Edycja 3

Program I

Program skierowany do facetów, którzy chcą dowiedzieć się, jak poderwać konkretną kobietę. Jeżeli masz na oku dziewczynę lub obracasz się w towarzystwie, w którym nie brak płci pięknej, ale z jakiś powodów nie wiesz, jak posunąć Twoją znajomość na następny poziom to jest opcja, którą warto przemyśleć.

Czas trwania: 30 dni
Ilość miejsc: 20
Zaliczka: 97,00 złotych (opłacając ją teraz wstępnie rezerwujesz sobie miejsce, a później kontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby mieć pewność, że będę wstanie Ci pomóc. Jeżeli jednak okaże się, że ten program nie jest dla Ciebie, przeleje Ci z powrotem zaliczkę z powrotem w przeciągu 48 godzin)
Inwestycja: 399 złotych

Zobacz, co otrzymasz decydując się na Program I:

1) 4 bilety na szkolenia online:

  • 6 grudnia – Jak się zachowywać, aby NIE wpaść do szufladki przyjaciel?
  • 11 grudnia – Jak rozmawiać z kobietą, aby ją sobą zainteresować?
  • 18 grudnia – Jak poznać, że się jej podobasz?
  • 25 grudnia – Jak poprowadzić znajomość od kolegi do chłopaka?

2) Coaching via e-mail

Otrzymasz prywatny email Kamila, dzięki któremu skupi się On tylko i wyłącznie na Tobie. To idealna opcja dla tych, którzy w zaciszu swojego własnego pokoju chcą popracować nad wyglądem, zachowaniem lub sytuacją, w której aktualnie się znajdują (np. bezskutecznie odzyskać swoją ex.)

3) 6 płytowe zestaw DVD Projekt Uwodziciel o łącznej długości blisko 400 minut (decydując się teraz NIE ponosisz kosztów przesyłki)

A) DVD 1: FUNDAMENTY (1h 20 minut):

Wszystko o motywacji, zdrowiu fizycznym oraz zewnętrznej prezencji. Dodatkowo plan działania, dzięki któremu osiągniesz pożądane efekty, a także 3 sprawdzone w praktyce metody, aby poprawić swoją niską samoocenę.

B) DVD 2: Jak uwodzić na ulicy, w markecie lub w komunikacji miejskiej? (1h 10 minut)

Konkretnie, jak pokonać strach przed podejściem do nieznajomej dziewczyny i w jej obecności, jak do niej podejść i zagadać oraz o czym z nią rozmawiać, aby ją sobą zainteresować. Dodatkowo, gdy chwilę z nią pogadasz, jak od razu zabrać ją na szybką randkę lub wziąć numer telefonu i co zrobić, gdy będzie się opierać.

C) DVD 3: Jak uwodzić w klubach, pubach czy na dyskotece? (1h)

Krok po kroku, jak się ruszać po parkiecie oraz jak zagadać, gdy tańczy, siedzi w loży lub stoi przy barze w oczekiwaniu na drinka. Wszystko o Izolacji & Logistyce tak, abyś jeszcze tej samej nocy zabrał ją do domu.

D) DVD 4: Uwodzenie wartością (1h 20 minut)

Dowiedz się jak komunikować Intencje, Komfort, Dyskrecje, a także Otwartość i Unikalność tak abyś raz na zawsze wiedział, co tak na prawdę pożądają kobiety. Na tej płycie znajdziesz również najczęstsze błędy popełniane przez facetów, a także wszystko o kobiecym systemie obronnym i co zrobić, aby go obejść.

E) DVD 5: Co zrobić, aby była z Tobą? (35 minut)

Opowiem Ci, czym jest rama interakcji i jak ją wykorzystać, aby zbudować związek oparty na miłości i przyjaźni, a nie fochach i manipulacji. Dodatkowo, jak ważna jest swoboda w związku oraz dlaczego odpowiednie randki tak mocno scementują Wasz związek.

F) DVD 5: Co zrobić, aby być jej kochankiem? (45 minut)

…czyli jak się zachowywać, aby łączył Was tylko seks i co sprawia, że kobieta wraca po więcej w pełni otwierając się przed Tobą seksualnie.

G) DVD 6: Uwodzenie w praktyce (1h 20 minut)

Ponieważ zdecydowana większość błędów podczas interakcji jest powtarzalna, to na ostatniej płycie znajdziesz wszystkie podejścia Bartka, Rafał i Sebastiana, które wykonali podczas I edycji Projektu Uwodziciel wraz z moją analizą na żywo.

4) Dodatkowo, otrzymujesz szkolenia w postaci filmów video o łącznej długości 240 minut:

a) Jak być dominujacym facetem?
b) Wszystko o DOBRYM seksie i jak poradzić sobie z brakiem erekcji lub przedwczesnym wytryskiem?
c) Jak inicjować dotyk cz. 1 (Teoria)
d) Jak inicjować dotyk cz. 2 (Praktyka)

5) a także BONUSY

a) Mojego 150-stronicowego ebooka „Jak podrywać dziewczyny”, w którym znajdziesz między innymi gotowe i sprawdzone teksty na podryw, smsy oraz wiadomości na GG lub Facebooka do zastosowania od zaraz.

b) Darmową wysyłkę na 6 płytowy zestaw DVD wyślę Ci prosto do domu na nasz koszt.

c) Zniżka na „nowość”, którą szykuję na drugi kwartał przyszłego roku…póki co to tajemnica 😉

Z google...:

  • projekt uwodziciel

Odpowiedz