O autorze

Cześć,

jak uwieść kobietęPamiętam jak dziś moje pierwsze próby uwodzenia kobiet. Potrafiłem kilka razy pod rząd wyjść na imprezę i ani razu nie otrzymać pozytywnej reakcji. O poznawaniu ich w ciągu dnia nawet nie wspominam, bo długo nie miałem jaj, żeby podejść do nieznajomej kobiety na ulicy i powiedzieć jej, że mi się spodobała i chciałbym się z nią umówić.

Do tego byłem nieśmiały i małomówny, co jeszcze bardziej komplikowało całą sytuację.

Niestety, ale przez lata nie poznałem ani jednej osoby, która mogłaby powiedzieć mi, jak zagadać do dziewczyny. Wszystko musiałem sprawdzać na sobie, na zasadzie prób i błędów, a jedyne rady jakie słyszałem od dziadka i ojca to zabranie dziewczyny do restauracji, kupienie jej kwiatów i czekoladek. Nie chciałem jednak robić tego co wszyscy inni.

Przez długi okres na zmianę się dołowałem i frustrowałem, bo choć bardzo chciałem – z moich prób podrywania i uwodzenia totalnie nic nie wychodziło. Nie rozumiałem kobiet i nie miałem pojęcia co robię źle.

W końcu, po kolejnych próbach i nauce na własnych błędach wpadłem na trop, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Wszystko inne porzuciłem i skupiłem się tylko na rozwijaniu mojego odkrycia. Okazało się, że to wcale nie jest takie skomplikowane i jeżeli mnie się udało, to każdy inny facet również może się nauczyć uwodzenia.

uwodzenie kobietKrótko po tym zacząłem osiągać pierwsze sukcesy, które bardzo szybko przerodziły się w regularne poznawanie i sypianie z kobietami, zazwyczaj na pierwszym lub drugim spotkaniu. Doszedłem do momentu, którego kiedyś nie byłem sobie w stanie nawet wyobrazić, a gdyby ktoś powiedział, że tak wygląda jego życie – na 100% bym nie uwierzył, że coś takiego jest możliwe.

Dziś mija 7 lat, gdy uczę innych jak uwodzić kobiety, a w świecie uwodzicieli jestem znany jako O’rety.

W ciągu tygodnia piszę artykuły, prowadzę konsultacje, spotykam się z kobietami i rozwijam wszystkie koncepty, strategie i metody, aby maksymalnie uprościć uwodzenie, tak by każdy facet mógł się go nauczyć. W weekendy prowadzę seminaria, warsztaty oraz praktyczne szkolenia indywidualne i grupowe.

szkolenie z uwodzenia

Prowadzę również sporo innych blogów, między innymi:

1) Kurs uwodzenia – moja oficjalna strona ze szkoleniami z uwodzenia. Znajdziesz tam wszystkie aktualności, projekty oraz opisy moich przygód z kobietami.

2) Jak poderwać dziewczynę – blog z konkretnymi technikami i metodami, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat podrywania dziewczyn.

3) O’rety fanpage – oficjalny fanpage na facebooku. Gorąco polecam, jeżeli chcesz być informowany na bierząco o wszystkich nowinkach

5) Teksty Na Podryw – konkretny blog, na którym zdradzam, jak zagadać do dziewczyny i które teksty użyć, aby ją poderwać

6) Toksyczny związek – pierwszy w Polsce blog w całości poświęcony problemom w związkach

7) Sztuka uwodzenia – forum o sztuce uwodzenia, na którym znajdziesz dziesiątki wartościowych porad i artykułów

8) Jak poderwać chłopaka – najstarszy blog dla dziewczyn w Polsce, który w całości poświęcony jest tematyce podrywania i uwodzenia facetów

Jeżeli chciałbyś się ze mną skontaktować napisz na adres: kontakt(małpka)orety.pl

Pozdrawiam gorąco,
Kamil O’rety

Podpis Oretego

3 komentarze - Dodaj komentarz

Odpowiedz