Jak zaimponować dziewczynie i zrobić dobre wrażenie? (+wideo)

Co imponuje kobietom i dziewczynom?

Pewnie chciałbyś dowiedzieć się jak skutecznie zaimponować dziewczynie na randce albo tej, którą dopiero planujesz poznać w klasie, szkole albo fb? A może chciałbyś dowiedzieć się jak najlepiej zaimponować kobiecie na pierwszym spotkaniu, w łóżku, a może starszej od siebie?

Jeżeli tak, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. To, co przeczytasz w poniższym artykule, będzie prawdopodobnie najcenniejszą radą dotyczącą imponowania innym, jaką mógłbyś usłyszeć. Zdradzę Ci pewien sekret, który sprawi, że wywołasz na niej lepsze wrażenie, niż jakikolwiek inny facet.

Któż nie chciałby wywołać dobrego wrażenia? Przecież o to chodzi. Poznajesz kobietę, która Ci się podoba i pierwsze co próbujesz zrobić, to sprawić, abyś też się jej spodobał. A jak to robisz? Chcesz wywołać na niej jak najlepsze wrażenie!

Jednak doświadczenie podpowiada, że nie zawsze się to udaje. Przypomnij sobie, ile kobiet już poznałeś, do ilu napisałeś i ile zagadałeś w ciągu dnia lub na imprezie. Za każdym razem pierwsze co robiłeś, to chciałeś jak najbardziej jej zaimponować i wywołać jak najlepsze wrażenie. Mimo tego udawało się zdecydowanie rzadziej, niż częściej. Zgadza się?

Gdzie leży problem? W tym, że nie tylko Ty zachowujesz się w ten sposób.

KAŻDY FACET STARA SIĘ WYWOŁAĆ JAK NAJLEPSZE WRAŻENIE I ZAIMPONOWAĆ KOBIECIE NAJLEPIEJ JAK POTRAFI!

Jak zrobić dobre wrażenie na dziewczynie?

Żeby dobrze zrozumieć to, co chce Ci przekazać, musisz spojrzeć na ten temat z zupełnie innej perspektywy. Wyobraź sobie, że jesteś kobietą. Co robi każdy facet, którego poznajesz? Próbuje Ci zaimponować! Czy widzisz już do czego dążę? Dziewczyny są przyzwyczajone do tego, że pierwsze co facet będzie chciał zrobić, by ją poderwać, to zaimponowanie jej. Dla nich to nic nowego. Gdybyś był kobietą, spotykałoby Cię to nieustannie, na każdym kroku. Byłbyś do tego tak przyzwyczajony, że nie robiłoby to już na Tobie wrażenia. Zastanawiałbyś się tylko w jaki sposób ten konkretny facet będzie chciał Ci zaimponować.

Czym najczęściej imponują faceci? Tym z czego są dumni. Zastanów się, z czego Ty jesteś dumny? Ze swoich zarobków, sportowego samochodu, wykształcenia, ilorazu IQ czy może ze swoich mięśni? Każdy jest z czegoś dumny i właśnie tym będzie chciał się pochwalić. Widziałeś kiedyś umięśnionego faceta, który nie chodzi w obcisłych ciuchach, które podkreślają jego sylwetkę? A może znasz bogatego faceta, który chodzi w zwyczajnych ciuchach i jeździ przeciętnym samochodem? Może masz kumpla, który trafił do łóżka z ogromną liczbą kobiet i się tym nie chełpi? Raczej nie. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy i pokazujemy to w każdy możliwy sposób. W taki sposób umacniamy swoją pozycję w stadzie i możemy wyróżnić się pośród innych facetów. Co nam to daje? Większe szanse na znalezienie partnerki i tego, że inni będą nas lubili. Każdy chce być wyjątkowy i nikt nie chce być przeciętny.

Na ogół wydaje się, że nic w tym złego, ale duma zatruwa nasze życie. Zatruwa też nasze kontakty z kobietami. Wyobraź sobie znów, że jesteś kobietą i stoisz przy barze w klubie. Podchodzi do Ciebie pierwszy facet, proponuje drinka, a po chwili całkiem przypadkiem opowiada Ci, że jest prawnikiem, zeszłe wakacje spędził na Malediwach, a do klubu przyjechał BMW X6, bo jego Mercedes Klasy S niestety się zepsuł i oddał go do mechanika. Po chwili przychodzi kolejny, którego koszulka jest tak opinająca, że masz wrażenie jakby była 2 rozmiary za mała. Całkiem przypadkiem temat schodzi na siłownię, a on przypadkowo chwali się, że wygrał zawody kulturystyczne w Pcimiu Dolnym i jest trenerem personalnym.

I tak każdy facet po kolei. Nie ważne gdzie go spotykasz, ale jedno jest pewne – zaraz będzie się czymś chwalił i próbował Ci zaimponować. Zastanów się, czy z czasem by Ci nie zbrzydło i nie zacząłbyś szukać takiego, który jest normalny?

SEKRET pierwszego wrażenia

Mija już 10 lat mojej przygody z uwodzeniem kobiet i zgłębianiem relacji damsko-męskich. W tym czasie odkryłem wiele paradoksów i sekretów, które sprawiają, że kobiety szaleją na punkcie facetów (a faceci na punkcie kobiet). Wiesz, jak brzmi sekret dotyczący imponowania kobietom i próbowania wywołania jak najlepszego wrażenia?

NAJLEPSZE WRAŻENIE WYWOŁASZ WTEDY, GDY BĘDZIESZ MIAŁ W DUPIE TO, JAKIE WYWOŁASZ WRAŻENIE

Odkrywcze, co nie?

Najpierw zobacz krótki 1 minutowy film, który nagrałem, prowadząc jeden z kursów uwodzenia:

Kobiety nie są głupie i widzą każdą Twoją próbę zaimponowania im. Uśmiechają się i nie dają niczego po sobie poznać, ale w głębi wiedzą o co chodzi.

Oto w jaki sposób dziewczyna/kobieta może zareagować na próby zaimponowania jej:

  • świadomie będzie chciała Cię wykorzystać (bo pokazałeś jej, że dużo zarabiasz) i potraktuje Cię jako sponsora, oczywiście będzie seks, ale w zamian za prezenty i sponsorowanie jej; gdy prezenty się skończą lub Ty stracisz pracę, dziwnym trafem ona się odkocha,
  • momentalnie straci Tobą zainteresowanie, bo uzna że taki facet to nie jej poziom; ona szuka dojrzałego mężczyzny, a niedojrzałego chłopca, który chwali się swoimi mięśniami, pracą albo tym, kogo zna;
  • Twoja próba zaimponowania powiedzie się i ją tym samym poderwiesz, bo trafiłeś w jej czuły punkt (może ma słabość do umięśnionych facetów albo imponuje jej firma, którą prowadzisz); jednak taka relacja nie będzie trwała długo, bo opiera się na czymś nietrwałym i sztucznym; ona nie jest zainteresowana Tobą, tylko tym, co osiągnąłeś

Zastanów się kogo bardziej lubisz. Ludzi, którzy na każdym kroku robią wszystko, by inni ich lubili? Wrzucają zdjęcie każdej kanapki, kawy, ciastka, miejsca, psa czy dziecka na fb? A gdy ktoś powie o nich coś złego, to świat im się wali. Czy może takich, którym nie zależy na tym, co inni o nich myślą? Nie przejmują się, tym jak wypadną i czy są lubiani, czy nie. To właśnie przy tych drugich czujemy się najlepiej, bo wiemy, że oni nas nie oceniają i możemy być przy nich autentyczni.

Jak zaimponować kobiecie?

Wniosek jest prosty: Nie próbuj jej imponować. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Nie chwal się niczym. Nie próbuj wywołać w niej jak najlepszego wrażenia. Nie rób z siebie nie wiadomo kogo. Bądź normalny. Zachowuj się tak, jak zachowujesz się przy swoich kumplach i koleżankach. Nie zachowuj się inaczej niż na co dzień.

Bądź inny niż wszyscy faceci. Każdy z nich robi wszystko, by zaimponować kobiecie. Jeżeli chcesz się wyróżnić, to rób wszystko odwrotnie niż reszta. Jeżeli oni próbują wywołać jak najlepsze wrażenie, Ty nie próbuj. Jeżeli oni wszystkim się chwalą, Ty się nie chwal. Jeżeli oni próbują wszystkim zaimponować, Ty tego nie rób.

Oto sekret: rób odwrotnie niż reszta.

Nic bardziej nie imponuje kobiecie, niż facet, który dojrzał i zrozumiał, że tylko w taki sposób może jej zaimponować.

Zapamiętaj raz na zawsze:

KAŻDA PRÓBA ZAIMPONOWANIA KOBIECIE (LUB KOMUKOLWIEK)  I WYWOŁANIA DOBREGO WRAŻENIA, JEST OZNAKĄ NIEDOJRZAŁOŚCI

Dojrzałość większości ludzi zatrzymała się pomiędzy 12, a 14 rokiem życia. Ich ciało się starzeje, ale nie dojrzewają. Są na etapie przechwalania się i imponowania świecidełkami. Ci, którzy dojrzewają, zdają sobie sprawę z tego, że próby wywołania dobrego wrażenia to głupota i strata czasu.

Nie każę Ci w to wierzyć, tylko przetestować. Zmień strategie i nie próbuj imponować komukolwiek. Zdziwisz się, że ludzie i kobiety będą do Ciebie lgnęli, bo taka dojrzałość w naszych czasach jest ogromną rzadkością.

Jeżeli chcesz uwieść kobietę lub poderwać dziewczynę, odpuść chęć zaimponowania im. Bądź prawdziwym sobą. Bądź naturalny. Rozmawiaj, śmiej się, żartuj, patrz jej w oczy, przytul ją, szalej, ale na miłość boską… nie próbuj jej niczym imponować, bo stracisz ją w tej samej sekundzie!

Na zakończenie, kilka konkretnych sytuacji, o które jestem najczęściej pytany:

Jak zaimponować starszej kobiecie?

Wydawać by się mogło, że ciężko zaimponować kobiecie, która dużo już doświadczyła. W takich sytuacjach faceci szukają czegoś wyjątkowego, by jej zaimponować. Najbardziej wyjątkowe będzie pokazanie jej, że wyrosłeś z potrzeby imponowania innym. Taka dojrzałość najbardziej imponuje starszej kobiecie. Wówczas ma pewność, że poznała faceta, który zrozumiał, że to bezsensowne. Wie też, że może skupić się na budowaniu z nim głębszej relacji, a nie niańczeniu go.

Jak zaimponować kobiecie w łóżku?

Zaimponujesz jej wtedy, gdy stworzysz warunki, by całkowicie się przed Tobą otwarła. Gdy poczuje się przy Tobie komfortowo i nie będziesz na siłę jej do niczego zmuszał. Zaimponujesz jej, gdy dzięki Tobie dowie się czegoś nowego o sobie i o seksie.

Jak do tego doprowadzić? Przede wszystkim nigdzie się nie śpiesz. Szybkim bzykankiem nikomu nie zaimponujesz. Poświęć więcej czasu na grę wstępną i porządnie rozgrzanie jej. Kobiety potrzebują więcej czasu niż faceci. W trakcie seksu także nigdzie nie pędź, to zabija całą magię. Ćwicz powolny i spokojny oddech, to jeden z największych sekretów doskonałego kochanka. Jeżeli zauważysz, że nie akceptuje swojego ciała, wyprowadź ją z błędu. Pokaż jej, że w Twoich oczach jest piękną kobietą. I teraz najważniejsze: odpuść chęć doprowadzenia jej do tuzina orgazmów. Skup się na odczuciach płynących z seksu, na Waszym połączeniu, na tym, jak przepływa energia przez Wasze ciała, a nie na orgazmach. Gdy o nich myślisz, nakręcasz się i nakładasz na siebie ogromną presję, w wyniku czego zaczynasz się stresować i szybko kończysz.

Przeczytaj też artykuły:
O syndromie miłego faceta,
Czy bycie łatwym jest ok?,
Kto decyduje czy się ze sobą prześpicie?

Jak zaimponować byłej dziewczynie?

Byłej dziewczynie możesz zaimponować tym, że się zmieniłeś. Tylko to jest w stanie jej zaimponować. Jeżeli się rozstaliście, to znaczy, że coś między Wami nie grało. Coś jej w Tobie przeszkadzało i odpychało od Ciebie. Zaczęła się męczyć, dusić i związek się skończył. Zanim będziesz próbował ją odzyskać, wyciągnij lekcje z poprzedniego związku. Zmień to, co było przyczyną rozstania. Dopiero wówczas nawiąż z nią ponownie kontakt i pokaż jej, że dojrzałeś i patrzysz już inaczej na świat. Nie jesteś już taki jak wcześniej, bo pewne rzeczy sobie uświadomiłeś.

Jak zaimponować dziewczynie na randce lub pierwszym spotkaniu?

Randki często się psują, bo faceci skupiają się tylko na sobie. Chcą wywołać tak dobre wrażenie na dziewczynie, że zapominają o niej. Pamiętają tylko o swoim celu. Przez większość czasu opowiadają gdzie byli, co zrobili, co widzieli, ile zarabiają i ile wyciskają. Chcą dobrze, ale nie wiedzą, że robią źle. Chcą wywołać dobre wrażenie, a sprawiają, że dziewczyna patrzy na nich jak na narcyzów, którzy wszystkim się przechwalają.

Zamiast tego, poświęć jej jak najwięcej uwagi. Rozmawiaj o jej pasjach, o tym, co lubi, co ją fascynuje i pociąga. Niech się otworzy, a Ty naucz się słuchać. Oczywiście możesz opowiedzieć o sobie i swoim życiu, ale nie chwal się przesadnie, bo ją do siebie zrazisz.

Przeczytaj artykuł: Jak zainteresować kobietę?

Zobacz film: Jak nie stresować się na randce?

Jak zaimponować swojej dziewczynie?

Skupiaj się na dawaniu, a nie braniu. Na tym polega różnica między prawdziwą, a egoistyczną miłością. Egoistyczna miłość skupiona jest tylko na Tobie. Aby Tobie było najlepiej, abyś Ty się najlepiej czuł i wszystko miał. Prawdziwa miłość koncentruje się na dawaniu. Szczęście Twojej dziewczyny jest dla Ciebie tak samo ważne jak Twoje. Nie myśl w kategoriach: ja/Ty, tylko 'my’.

Cokolwiek robisz w związku, rób to z miłości, a nie ze strachu. Nie zabraniaj jej niczego ani nie bądź zazdrosny. Nie rób jej awantur o spotkanie z przyjaciółkami, z byłym lub pójście na imprezę. W taki sposób ograniczasz jej wolność, a nikt tego nie lubi. Przyczyną tych zachowań jest Twój lęk. To Twój problem, a nie jej. Nie próbuj jej zmieniać, tylko uszanuj ją taka, jaką jest. Jeżeli wprowadzisz te rady do swojego związku, to gwarantuje, że dziewczyna nie będzie chciała Cię zmienić na innego i na każdym kroku będziesz jej imponował.

Jeżeli chcesz przeczytać o tym, jak poradzić sobie z męską konkurencją, kliknij tutaj: Jak sobie radzić z męską konkurencją?

Jeżeli chcesz przeczytać o tym, jak poradzić sobie z zazdrością, kliknij tutaj: Zazdrość od A do Z

Jak zaimponować kobiecie z dzieckiem?

Nic tak bardzo nie zaimponuje kobiecie z dzieckiem, jak dojrzały facet, który nie ma egoistycznego podejścia do życia. Jak wgląda egoistyczne podejście w tym kontekście? Patrzysz tylko na siebie i nie wyobrażasz sobie wychowywać cudze dziecko. To kompleks, który posiada większość facetów. Uważamy cudze dziecko za gorsze, niż własne. Jednak nie wiemy o tym, że dziecko nie jest niczyją własnością. Nawet jeżeli Ty je spłodziłeś, one nie jest Twoją własnością. Ty tylko stworzyłeś warunki, by pojawiło się na tym świecie i to wszystko. Chcesz zostawić po sobie dziedzictwo i nie chcesz być zapomniany, ale to nie ma niczego wspólnego z dzieckiem. Przyczyną jest Twój lek przed samotnością. Napisałem o tym cały artykuł: Czy podrywanie to ucieczka przed samotnością?

Gdy pokażesz kobiecie, że nie masz egoistycznego podejścia do życia i jesteś w stanie zaakceptować dziecko, które nie jest Twoje. Zaimponujesz jej tak bardzo, że odwdzięczy Ci się jak tylko będzie mogła.

Jak zaimponować dziewczynie z klasy lub w szkole?

Zaimponuj jej swoją odwagą. Prawdopodobnie ona wie o tym, że Ci się podoba i czujesz do niej mięte. Nie czekaj, aż sama do Ciebie zagada lub zaprosi Cię na kawę. Dziewczyny lubią odważnych facetów, którzy nie czekają na ich pierwszy krok. Nie musisz od razu wyznawać jej miłości. Nawiąż do lekcji, szkoły lub innego wspólnego kontekstu. Nie ma znaczenia do czego nawiążesz. Znaczenie ma to, że doprowadzisz do rozmowy między Wami. Dla niej będzie to znak, że jesteś facetem z jajami.

Każdy chce robić dobre wrażenie, a to już nie robi wrażenia.

Jeżeli chcesz jeszcze lepiej zrozumieć kobiety, polecam ten artykuł:

Logika, a uwodzenie: Jak zrozumieć kobiety i zrobić dobre wrażenie?

Twoja Kolej!

Mam nadzieję, że ten artykuł Ci się spodobał.

Chciałbym wiedzieć co uważasz o imponowaniu kobietom?

Jakie masz refleksje po przeczytaniu tego artykułu?

A może masz jakieś pytania, sugestie lub coś jest niejasne?

Tak czy siak, zostaw proszę krótki komentarz!

Powodzenia!
O’rety

4 komentarze - Dodaj komentarz

Odpowiedz