(WIDEO) Jak zagadać do dziewczyny?


Jak zagadać do dziewczyny? To jedno z najczęściej słyszanych przeze mnie pytań. Ten etap przysparza facetom największych problemów. Nieustannie krążące po głowie myśli: jak zacząć, do czego nawiązać, jakiego otwieracza użyć, jak rozpocząć rozmowę itd.

Z okazji pierwszych dni wiosny, przygotowałem dla Ciebie coś specjalnego.

Jest to 21 minutowy wykład, do którego dostęp mają tylko moi klienci. Wchodzi w skład kursu Jak poderwać Dziewczynę Krok po Kroku.

To prawdziwa perełka i pierwszy tam kompletny wykład w polskim internecie o tym, jak zagadać do dziewczyny oraz tworzyć dobre teksty na podryw.

Ten wykład to nie tylko gotowe teksty, lecz coś znacznie lepszego. Zrozumiesz to, co najważniejsze, czyli  jakie powinno być właściwe nastawienie, aby zawsze wiedzieć jak zagadać do dziewczyny. Bez niego żaden tekst na podryw nie będzie działał. Z drugiej strony, z właściwym nastawieniem, nie będziesz potrzebował gotowych tekstów i staniesz się mistrzem podrywu.

Zastanów się, ile razy przechodziłeś obok ślicznej dziewczyny i zastanawiałeś się:

  • Jak do niej zagadać?
  • Jak rozpocząć rozmowę?
  • Co powiedzieć na początku, by ją zainteresować?

Większość facetów uważa, że wystarczyłoby nauczyć się tej jednej umiejętności (zagadywania do dziewczyn) i wszystko inne byłoby już dużo prostsze.

Cała sztuka polega na tym, że nie chodzi tylko o wymyślanie tekstów na podryw, by rozpocząć rozmowę. Najpierw trzeba uporać się ze stresem, jaki temu towarzyszy. A stres jest cichym zabójcą, który paraliżuje całe ciało i uniemożliwia jakiekolwiek działanie i rozmowę z dziewczyną.

Jak się nie stresować przed rozmową z dziewczyną? Jak przestać się martwić jak pójdzie podryw?

Na te pytania znajdziesz odpowiedzi w poniższym wykładzie.

Jak zawsze i wszędzie zagadać do dziewczyny

Przede wszystkim musisz zrozumieć, że podchodzenie do dziewczyn na siłę nie działa (tak samo jak robienie czegokolwiek innego). Dziewczyna szybko wyczuje, że chcesz ją podstępem poderwać i zacznie się wycofywać.

Zastanów się, co jeszcze pojawia Ci się przed podejściem:

  • Jak zagadać, by zaczęła się śmiać?
  • Jak zagadać, by dostać numer telefonu?
  • Jak zagadać, by ją poderwać?

Pierwsza wskazówka jest następująca: celem zagadania nie jest podryw, lecz rozmowa.

Gdy skupisz się na rozmowie, a nie na podrywie, pozbędziesz się presji, a dziewczyna poczuje, że jesteś autentycznym facetem.

Przestaniesz być niewolnikiem tekstów na podryw, bo zaczniesz wymyślać swoje własne.

Gdy wysłuchasz już cały wykład o tym, jak zagadać do dziewczyny, czas wdrożyć to w życie!

Odpowiedz