Jak uwieść kobietę

jak uwieść kobietę do związkuJak uwieść kobietę?

Na początek musisz sobie zdać sprawę z tego, że nie ma jednej konkretnej techniki, dzięki której uwiedziesz każdą kobietę. To co zadziała na jedną, niekoniecznie zadziała na inną. Tak samo jak to co zadziała na kobietę w jednej sytuacji, niekoniecznie zadziała na tą samą kobietę w innej sytuacji. Proces uwodzenia składa się z wielu czynników, na które nie zawsze masz wpływ. Nie irytuj się zatem, gdy sytuacja nie pójdzie po Twojej myśli. Od momentu podejścia lub rozpoczęcia rozmowy z kobietą nie masz 100% wpływu na to co się wydarzy.

Postanowiłem podzielić ten artykuł na sekcje, czyli pytania, które najczęściej słyszę od facetów.

Jak uwieść kobietę wzrokiem

Wzrok to potężne narzędzie, które najszybciej buduje seksualne napięcie. Dzięki niemu jeszcze przed rozmową czy podejściem, już może między Wami zaiskrzyć. Gdy kursanci pytają mnie jak uwieść kobietę wzrokiem, otrzymują ode mnie między innymi to ćwiczenie. Polega ono na stopniowym nauczeniu się prowokowania dziewczyn.

 1. Zacznij od tego, by nauczyć się patrzeć mijanym kobietom w oczy. Nie w niebo lub ziemię, tylko w oczy.
 2. Gdy poradzisz sobie z pierwszym punktem, naucz się nie spuszczać jako pierwszy kontaktu wzrokowego.
 3. Gdy opanujesz poprzednie elementy, spróbuj zwrócić jej uwagę poprzez uśmiech, ciepłe spojrzenie, puszczenie oczka czy przygryzienie wargi.
 4. Gdy to Ci się uda, masz zielone światło, by do niej podejść.

Jak uwieść kobietę w tańcu

Uwodzenie w tańcu to tak specyficzna dziedzina, że ciężko o niej pisać, nie pokazując tego na żywo. Zazwyczaj, gdy prowadzę seminaria lub wykłady – towarzyszy mi dziewczyna, na której krok po kroku pokazuję każdy ruch, tj. jak podejść do dziewczyny, jak z nią tańczyć, jak ją podniecić oraz jak zejść z nią z parkietu.

Jak uwieść kobietę w tańcu? Najważniejszych jest kilka zasad:

 1. Nie oczekuj aż dziewczyna sama do Ciebie podejdzie. Kręcenie się przy niej nic nie da. Wykazując inicjatywę i podchodząc do niej, na dzień dobry masz plusa za zdecydowanie i dominację.
 2. Uwodzenie kobiet w tańcu nierozerwalnie łączy się z dotykiem. Oznacza to, że całkowicie odpada taniec, w którym nie ma między wami kontaktu fizycznego. Najbezpieczniejszą formą kontaktu są ręce. Staraj się je kontrolować przez 90% tańca (nie polecam zaczynać od bioder, bo na początek taki rodzaj dotyku może być zbyt intymny, a dziewczyna może poczuć się niekomfortowo).
 3. Skróć dystans. Im bliżej tym lepiej. Rób to jednak stopniowo – nie przyklejaj się do niej od samego początku, tylko z każdą dłuższą chwilą skracaj dystans, aż do momentu, gdy się do siebie przytulicie.
 4. Dostosuj swoją energię do energii kobiet, którą chcesz uwieść. Oznacza to, że jeżeli ona tańczy bardzo szybko, Ty również musisz w taki sposób zacząć, a docelowo obniżyć ją, aż będziecie praktycznie 'stali’ w miejscu i lekko się kołysali.

Jak uwieść kobietę w łóżku

jak uwieść kobietę w łóżku

Co sprawi, że kobieta długo nie zapomni waszych łóżkowych igraszek i będzie chciała powtarzać to raz za razem? Jak uwieść kobietę w łóżku?

 1. Dominacja
  To jedna z najbardziej uniwersalnych metod, by rozgrzać kobietę do granic możliwości. Nie bój się szarpnąć jej za włosy, dać jej klapsa, mocno ścisnąć w biodrach czy mocniej przycisnąć do poduszki. To właśnie o tym fantazjuje większość kobiet.
 2. Różnorodność
  Nie ograniczaj się tylko do jednej pozycji i jednego tempa. Monotonia to najgorsza sprawa. Wiele dziewczyn skarży mi się, że ich faceci zawsze uprawiali z nimi seks w max 2-3 pozycjach. Bądź kreatywny!
 3. Nie zapominaj o grze wstępnej. Kobieta jest inaczej ukształtowana niż facet i potrzebuje dłuższej chwili, by być gotową. Co więcej, jednym z trików świetnego stosunku jest doprowadzenie jej do orgazmu jeszcze przed penetracją.
 4. Pokaż jej, że jesteś otwarty i nie boisz się nowości. Zobaczcie razem film xxx albo podaruj jej w prezencie wibrator. Nie martw się, to nie obróci się przeciwko Tobie jak myśli wielu facetów. Będzie Ci za to wdzięczna.

Jak uwieść kobietę na pierwszej randce

Przede wszystkim nie udawaj kogoś kim nie jesteś. To największa zmora wszystkich randek. Każdy chce wypaść jak najlepiej i pokazać się z jak najlepsze strony, przez co zachowuje się sztucznie i czuć, że jest ze sobą niespójny.

Potocznie mówi się na to: zakładanie maski. Cóż to oznacza? Faceci wierzą w to, że trzeba być 'jakimś’, by uwodzić kobiet. W wyniku czego udają twardziela, casanovę, luzaka itd. Nie są autentyczni, bo grają kogoś innego. Jak na to reaguje kobieta? Jej intuicja podpowiada jej, że coś jest z nim nie tak. Niby w porządku, ale dziwnie się zachowuje. Lepiej będzie nie spotykać się już nim.

Jaka jest zatem recepta, by uwieść kobietę na pierwszej randce? Przede wszystkim być autentycznym i prawdziwym. Nie wstydzić się swojej osobowości i charakteru. To i tak prędzej czy później wyjdzie na jaw, więc po co tracić czas? Lepiej od razu pokazać jaką się jest osobą. Nic tak nie działa na kobiety, jak pełna autentyczność.

Jak uwieść kobietę na jedną noc

Jestem absolutnym zwolennikiem szczerości i nie polecam zabaw w żadne sztuczki manipulacyjne, bo one zazwyczaj kiepsko się kończą. Jeżeli czujesz silny pociąg do kobiety, nie ukrywaj tego za wszelką cenę i nie obiecuj jej rzeczy, których wiesz, że na pewno nie spełnisz. Paradoksalnie, ale najłatwiejszą metodą jest szczere zakomunikowanie jej, że Cię kręci i masz na nią ochotę. Badania pokazują, że jeżeli zrobisz to we właściwy sposób (m.in. kobieta będzie wiedziała, że seks z Tobą nie pociągnie za sobą żadnych społecznych konsekwencji) to 80% z nich zgodzi się na taki układ.

Ponadto daleki jestem od wybiegania w przyszłość i planowania jak dana relacja ma wyglądać. Może Ci się wydawać, że ta dziewczyna będzie tylko na jedną noc, a tymczasem zakochasz się w niej i spędzicie razem resztę życia.

Jak uwieśćć kobietę na jedną noc? Tak na prawdę niczym się to nie różni od uwodzenia, gdy masz inny cel. Decydujący moment następuje i tak dopiero po fakcie, gdy wylądowaliście w łóżku. Wówczas decydujecie co chcecie z tym zrobić.

Jak uwieść kobietę przez Internet

jak uwieść kobietę

Miejsc w internecie, w których możesz poznać kobietę, jest ogrom! Facebook, czaty oraz wszelkiego rodzaju portale randkowe: Badoo, Sympatia itd.

Przez lata pracowania jako trener relacji damsko-męskich nie raz testowałem uwodzenie w internecie. Zakładałem sporo profili (kobiecych również, by zobaczyć jak uwodzą je faceci), testowałem różne opisy, zdjęcia i teksty na podryw. Regularnie otrzymywałem również pytania jak uwieść kobietę przez internet. Z czasem doszedłem do wielu wniosków.

Uwodzenie w internecie ma zarówno plusy jak i minusy. Jednak Ciebie interesuje jak to robić, nieprawdaż? Zacznijmy od świetnego sposobu na rozpoczęcie rozmowy. Ten sposób to prowokacja. Na czym polega?

Twoim zadaniem jest sprowokować dziewczynę, by odpisała na Twoją wiadomość. W jaki sposób możesz to zrobić? Napisz jej coś, co ją lekko poruszy, zastanowi, zdziwi lub nawet wzburzy, np:

 • Brakuje mi w Twoim profilu jednej bardzo ważnej rzeczy,
 • Teoretycznie wszystko u Ciebie do siebie pasuje, ale jest jedna rzecz, która wszystko psuje,
 • itd

Jak uwieść kobietę na imprezie

Uwodzenie kobiet na imprezach ma swoje plusy i minusy. Do plusów zaliczyć można społeczne przyzwolenie na dotyk (np. taniec) oraz co za tym idzie, dużo większe prawdopodobieństwo doprowadzenia do płaszczyzny seksualnej (pocałunek, pieszczoty, seks). Minusem jest spora ilość czynników, które mogą wpłynąć na znaczny dyskomfort: głośna muzyka, duża ilość ludzi, spora 'konkurencja’ itd.

Jak uwieść kobietę na imprezie? Przede wszystkim gdy jesteś w klubie lub na dyskotece nie ograniczaj się do poznawania dziewczyn tylko w jednym miejscu. Podstawowe miejsca, gdzie możesz z powodzeniem poznać dziewczynę to: parkiet, bar i loże.

Gdy zagadasz do dziewczyny i zaczniecie rozmawiać – weź ją do (wcześniej sprawdzonego) najbardziej intymnego miejsca w klubie. Może to być loża, w której mało osób Was widzi lub osobne pomieszczenie, do którego rzadko wchodzą inni ludzie. Ten mały zabieg sprawi, że ona poczuje się dużo bardziej komfortowo, a co za tym idzie – łatwiej będzie zbudować chemię między Wami.

Weź od niej kontakt w trakcie rozmowy, bo gdy nagle pójdzie do WC lub na chwilkę wróci do koleżanek – możecie już się nie odnaleźć. Takie sytuacje zdarzają się bardzo często, wystarczy że wpadnie na swoich znajomych lub zagada do niej inny facet.

Jak uwieść kobietę dotykiem

O czym należy pamiętać, gdy chce się wprowadzić dotyk? Jak uwieść kobietę dotykiem?

 1. Im szybciej pojawi się pierwszy dotyk, tym naturalniej będzie wyglądał. Jeżeli po 2 godzinach randki nagle dotkniesz kobietę, będzie to bardzo nienaturalne
 2. Wprowadzaj dotyk stopniowo. Pierwsza zasada polega na tym, ze kobieta musi przyzwyczaić się do Twojego dotyku. Dopiero później możesz stopniowo go zmieniać. Zacznij od tzw. społecznego dotyku – przybij jej piątkę, szturchnij kilka razy itd. Gdy zobaczysz, ze pozytywnie reaguje, możesz dotykać ją w bardziej seksualny sposób.
 3. Zwróć uwagę na tempo dotyku. Gdy ledwo co się spotkacie, a Ty zdążysz dotknąć ją kilkanaście razy, może poczuć się niekomfortowo. Nie śpiesz się nigdzie.

Jak uwieść kobietę rozmową

Podstawowy błąd popełniany przez wszystkich facetów, to nieustanne próby zainteresowania kobiety na każdym kroku. To samo dotyczy rozmowy z kobietą. Zastanawiają się co powiedzieć, jak to powiedzieć, jakie tematy poruszać, co najbardziej jej zaimponuje, który temat jej się spodoba i czym uda się ją zainteresować. W wyniku tego większość rozmów jest nudna i sztuczna. Standardowa rozmowa to tzw. przeprowadzanie wywiadu: jak masz na imię, skąd jesteś, gdzie pracujesz, gdzie się uczysz itd. Takich rozmów każda kobieta przeprowadziła już ogrom.

Zatem jak uwieść kobietę rozmową? Jeżeli chcesz, by kobieta z którą rozmawiasz naprawdę się Tobą zainteresowała, nie rozmawiaj z nią o tym co wydaje Ci się, że chciałaby usłyszeć, tylko mów o faktycznych rzeczach, które Cię interesują. Nikt nie może narzucić Ci o czym masz z nią rozmawiać. Nie ma jednego uniwersalnego tematu, który w 100% przypadków daje sukces i podpowie Ci jak uwieść kobietę. Jeżeli lubisz sporty ekstremalne, rozmawiają z nią o sportach ekstremalnych. Jeżeli lubisz czytać książki, zapytaj ją co ostatnio przeczytała, opowiedz co Ciebie zafascynowało i podrażnij się z nią, że pewnie ostatnia książka to lektura szkolna. Nie rozmawiaj z nią o imprezach, na które nie chodzisz, bo będziesz sztucznie brzmiał. Jeżeli natomiast bez względu jaki temat poruszysz – kobieta wyczuje, że jesteś facetem z pasją, zaintrygujesz ją tym.

Faceci popełniają dużo więcej błędów niż im się wydaje. Napisałem o tym osobny artykuł (Jak uwieść kobietę)

Jak uwieść kobietę na ulicy

Wielu twierdzi, że uwodzenie kobiet na ulicy jest najtrudniejsze. Bez dwóch zdań strach przed podejściem jest znacznie większy niż w klubie. Jednak jeżeli uda Ci się już przełamać, masz dużą szansę na powodzenia niż w innych warunkach.

Zacznij od tego, by rozpocząć rozmowę. Możesz to zrobić na wiele różnych sposobów (o czym będzie inny artykuł), począwszy od kreatywnego nawiązania do sytuacji, zdarzenia wokół lub jej wyglądu, po szczere powiedzenie jej dlaczego podszedłeś i co Ci się w niej spodobało.

Jak uwieść kobietę naulicy? Kluczowe jest abyś stawiał na jakość, a nie na ilość. Gdy Twoje podejścia będą krótkie, a cel to jak najszybsze zebranie numeru telefonu, to możesz być pewny, że albo nie będą go odbierały, albo wykręcały się przed spotkaniem. Dużo efektywniejsze jest skupianie się na jakości, czyli dużo dłuższej rozmowie. Dzięki niej nie dość, że lepiej poznasz kobietę i upewnisz się, że chcesz spotkać się z nią jeszcze raz, to pozwolisz jej poznać siebie, to zaowocuje większym zaufaniem. Wówczas kolejne spotkanie będzie tylko formalnością.

Z google...:

 • jak poznać dziewczyne na jedną noc

Odpowiedz