(WIDEO) Jak rozśmieszyć i rozbawić kobietę?

Jeżeli chcesz poderwać dziewczynę, musisz najpierw ją rozśmieszyć.

Oto bardzo często powtarzany slogan. Powszechnie uważa się, że kobieta woli faceta, który jest dowcipny, niż nudziarza. Faktycznie tak bywa. Ale czy to oznacza, że naszym podstawowym zadaniem jest rozśmieszenie kobiety, gdy chcemy ją uwieść? Nie do końca!

Inną sprawą jest bycie zabawnym facetem, a inną są próby rozśmieszenia ją za wszelką cenę.

Kilka lat temu, gdy prowadziłem kurs uwodzenia nad morzem, mój kursant miał silne przekonanie, że podstawowym elementem przy uwodzeniu kobiet jest umiejętność rozbawiania ich. Tym tez kierował się za każdym razem, gdy do nich podchodził. Zanim zaczął rozmowę, zastanawiał się nad tym ’jak ją rozśmieszyć’. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że dziewczyny postrzegały go jako klauna. Czuły, że coś jest z nim nie tak, bo za wszelką cenę próbuje je rozbawić. Tracił tym samym zainteresowanie w ich oczach.

Jak to w końcu jest. Należy być dowcipnym czy nie?

Proponuję wprowadzić delikatną zmianę. Twoim zadaniem nie jest sprawić, by tylko ona dobrze się bawiła.

Twoim zadaniem jest sprawić, abyście obydwoje dobrze się bawili!

Oto często pomijany aspekt przez facetów. Robią wszystko po to, by to kobieta dobrze się czuła, a zapominają o sobie. Nie zdają sobie sprawy z tego, że kobieta będzie czuła się tak jak oni. Emocje są zaraźliwe. Gdy Ty nie będziesz czuł się komfortowo, ona po chwili także poczuje się kiepsko. Natomiast, gdy Ty będziesz czuł się dobrze, ona też się tak poczuje. To bardzo prosta i jedna z kluczowych zasad.

Nigdy o sobie nie zapominaj. Kobieta nie jest najważniejsza. Jesteś równie ważny. Gdy zapomnisz o sobie, ona momentalnie to poczuje i zacznie szukać wymówki, by skończyć rozmowę z Tobą.

Emocje działają w taki sposób, że to, co czujesz Ty, czuje także Twój rozmówca. Gdy Ty będziesz smutny, Twój rozmówca także poczuje smutek. Gdy Ty będziesz radosny, Twój rozmówca także poczuje radość. Teraz już wiesz, dlaczego to tak ważne, by skupiać się także na sobie, a nie tylko na rozbawieniu kobiety?

Zauważ, że zazwyczaj robimy wszystko, by to kobieta czuła się jak najlepiej. Zależy nam na tym, by ją poznać i uwieść, dlatego staramy się jak możemy, by było jej komfortowo, by niczego jej nie brakowało, by dobrze się bawiła, by czuła się bezpiecznie itd. Nie ma w tym niczego złego, poza tym, że zapominamy o sobie, o swoim komforcie i swojej zabawie.

Jesteś pierwszą osobą, którą powinieneś rozbawić. Kobieta jest na drugim miejscu. Gdy zaczynasz z nią rozmowę, gdy do niej podchodzisz, największe szanse będziesz miał wtedy, gdy zaczniesz od tego, by rozbawić najpierw siebie. Z jej perspektywy będzie wyglądało to tak:

Oo, ten facet ma uśmiech na twarzy, jest radosny i rozbawiony, chętnie go poznam! Jest inny niż Ci nudziarze, którzy zazwyczaj do mnie zagadują. On jest taki radosny, musi być bardzo pasjonujący i mieć intrygujący charakter.

Jeżeli zastanawiasz się jak uwieść kobietę, pamiętaj, że najpierw musisz uwieść siebie! Brzmi dziwnie, ale ta metafora ma Ci pokazać, że ona nie jest najważniejsza i nie powinieneś zapominać o sobie. Co więcej, im radośniejszy będziesz podczas rozmowy, tym większe szanse, że coś z tego wyjdzie.

 

Odpowiedz